Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Continental Automotive Lithuania“

Kokybės technikas (-ė)

1700-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas, Kaišiadorys - UAB „Continental Automotive Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Gamybos procesų ir produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Gaminamos produkcijos kontrolės tyrimų vykdymas;
  • Problemų, susijusių su gaminamos produkcijos kokybe, nustatymas ir registravimas;
  • Dalyvavimas gamybos audituose.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas arba panašaus darbo patirtis;
  • Kruopštumas ir dėmesys detalėms;
  • Bendras kompiuterinis raštingumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Galimybė dirbti pamainomis;
  • Patirtis dirbant su kokybės valdymo sistemomis - privalumas;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas.

Mes jums siūlome

Mes stengsimės labiau, kad jūs pasiektumėte daugiau!
Jūsų darbo aplinka mums itin svarbi, todėl stengsimės, kad ji pranoktų jūsų lūkesčius.
Atsižvelgdami į savo vertybes, mes jums siūlome:

  • Darbą profesionalioje, dinamiškoje, daugiakultūrinėje komandoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes tarptautinėje įmonėje ir darbą su pasaulinio lygio technologijomis;
  • Motyvacinę priedų sistemą;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Nemokamą transportą iš Kauno miesto į Continental;
  • Papildomas apmokamas atostogų dienas;
  • Darbuotojo nuolaidą maistui moderniame įmonės restorane;
  • Įmonės teikiamas nuolaidas;
  • Darbo užmokestį: 1700-2500 € neatskaičius mokesčių + iki 25% atlygio už naktines pamainas.

Atlyginimas

1700-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Continental“ – viena didžiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje, 2017 m. atidariusi savo padalinį ir Kaune.

„Continental Automotive Lithuania“ gamina automobilių elektronikos komponentus ir sensorius, skirtus automobilio komfortui bei saugumui didinti, o juos eksploatuoja didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje. Šiuo metu tai viena moderniausių bei tvariausių gamybinių įmonių Lietuvoje.

Nuo įmonės įkūrimo darbuotojus visame pasaulyje vienija vienas tikslas: didinti saugumą keliuose, neinant į kompromisus dėl važiavimo malonumo ir komforto, o organizacijos kultūra puoselėja individualius talentus, abipusį pasitikėjimą, mokymąsi visą gyvenimą bei ryžtą siekti prasmingų pokyčių pasaulyje. Palaikome savo darbuotojus visos jų karjeros kelionės metu, kad kiekvienas galėtų pasiekti daugiau ir pilnai išnaudotų savo potencialą.

Ar mus sieja ta pati vizija ir ryžtas? Ar nekantrauji susidurti su veikla, kuri leis iš naujo apibrėžti tai, kaip atrodys mobilumo ateitis? Jei tavo atsakymas yra taip, prisijunk prie mūsų ir leisk savo idėjoms keisti ateitį.
informacija apie UAB „Continental Automotive Lithuania“
2953 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
530
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2239 €
25% uždirba 2239-2750 €
25% uždirba 2750-3384 €
25% uždirba nuo 3384 €