Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "HILL International Baltic"
Daugiau apie įmonę »

Regiono pardavimo grupės vadovas (-ė)

Nuo 1100 Eur
Vilnius - UAB "HILL International Baltic"

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – viena iš pirmaujančių darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje. Įmonės Vilniaus padalinyje šiuo metu ieškomas REGIONO PARDAVIMO GRUPĖS VADOVAS (-Ė).

Šioje pozicijoje Jūs būsite atsakingas/-a už pardavimo tikslų įgyvendinimą per pardavimo komandą Vilniaus arba Klaipėdos regione. Vystysite ilgalaikius santykius su esamais klientais bei kursite santykius su naujais klientais, vesite derybas, ruošite pasiūlymus viešiesiems konkursams. Formuosite savo pardavimo komandą – atsirinksite darbuotojus, juos ugdysite ir aktyviai vadovausite (5 – 10 pardavimo specialistų komanda).

Reikalavimai

Kandidatams į šią poziciją būtinas aukštasis išsilavinimas, sėkminga aktyvių pardavimų patirtis ir vairuotojo pažymėjimas. Privalumo suteiks sėkminga vadovavimo pardavimo komandai patirtis, rusų ir/ar anglų kalbos mokėjimas.

Mes tikimės, jog Jūs turite stiprius pardavimų ir derybų įgūdžius; gebate planuoti savo ir organizuoti kitų darbą; vertinate sprendimų priėmimo laisvę ir prisiimate atsakomybę ne tik už savo, bet ir už komandos darbo rezultatus. Taip pat esate orientuotas(-a) į rezultatą, greitai mokotės, lengvai prisitaikote prie besikeičiančių aplinkybių, bet tuo pačiu sugebate dirbti pagal nustatytą tvarką ir procedūras; esate komunikabilus(-i) lengvai užmezgantis(-i) kontaktą su skirtingais žmonėmis.

Mes jums siūlome

Kompanija suteikia visas darbui reikalingas priemones (įskaitant ir automobilį), nuo 1500 Eurų bruto bazinį darbo užmokestį (suderėtas bazinis darbo užmokestis priklausys nuo jūsų turimų pardavimo ir vadybos kompetencijų bei darbo patirties); nuo darbo rezultatų priklausančius priedus. Turėsite galimybę kelti tiek asmenines, tiek profesines kompetencijas profesionaliuose mokymuose, dalyvausite kompanijos laisvalaikio renginiuose. Taip pat galimas socialinis paketas.

Atlyginimas

Nuo 1100 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
UAB "HILL International Baltic"

UAB "HILL International Baltic"

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 35 metus mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

Kaip viena iš pirmųjų ir vis dar pirmaujančių kompanijų Europoje, HILL jau turi virš 50 biurų daugiau nei 30-tyje šalių.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 27 kalbomis!

HILL biuruose dirba apie 200 ekspertų, tarp kurių yra virš 120 verslo psichologų. Mūsų komanda yra sudaryta iš skirtingų profesionalų, tačiau visi jie turi vieną tikslą: padėti įmonėms ir asmenims efektyviau pasiekti tiek organizacinės, tiek asmeninės sėkmės profesinėje veikloje.

Panašūs skelbimai: