Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Vikonda grupė, UAB

Regiono vadovas (-ė)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kėdainiai, Jonava, Kaunas - Vikonda grupė, UAB

Darbo pobūdis

  • Prekybinės veiklos organizavimas priskirtose 5-8 mini Market parduotuvėse;
  • Parduotuvių darbuotojų darbo organizavimas;
  • Prekių užsakymas, išdėstymas;
  • Paskirtų parduotuvių veiklos rezultatų analizė.

Reikalavimai

  • Mažmeninės prekybos procesų išmanymas;
  • Vadovaujamo darbo patirtis ne mažiau nei 3 metai;
  • Puikūs strateginio mąstymo ir lyderystės įgūdžiai;
  • Sugebėjimas prisitaikyti prie pokyčių;
  • Savarankiškumas ir orientacija į rezultatą;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą patikimoje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
  • Papildomą motyvaciją už pasiektus darbo rezultatus;
  • Sveikatos draudimą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami papildomi priedai už mėnesio regiono veiklos rezultatus.
Atlyginimas ir priedų paketas aptariami pokalbio metu!

UAB "Sibena" valdanti prekybos tinklą "mini Market" - prekyba kasdienės paklausos prekėmis. Įmonė valdo daugiau nei 10 parduotuvių Kėdainių rajone: Labūnavoje, Šėtoje, Gudžiūnuose, Krakėse, Mantviliškyje, Akademijoje. Ir daugiau nei 10 parduotuvių Kauno, Jurbarko, Panevėžio rajonuose.
Mūsų parduotuvėse galima įsigyti prekių reikalingų tiek miesto, tiek kaimo žmogui. Jeigu, kurios nors prekės neturime, galime ją užsakyti ir atvežti. Tai ypač patogu kaimo žmogui, kuris ne visada turi galimybę nuvykti į miestą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.