Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
AB „Linas Agro“

Regiono vadybininkas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Marijampolė, Alytus, Prienai - AB „Linas Agro“

Darbo pobūdis

  • nuolatinis bendravimas su žemės ūkio produkcijos augintojais, informacijos apie produktus ir paslaugas teikimas, klientų konsultavimas;
  • produktų pardavimas, naujovių pateikimas;
  • derybos, sutarčių sudarymas;
  • žemės ūkio produkcijos supirkimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis agronominis ar vadybinis išsilavinimas;
  • analogiško darbo patirtis;
  • geri komunikavimo, planavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai, planuoti ir siekti tikslų;
  • noras augti ir tobulėti.

  • įdomų darbą, profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes dinamiškoje verslo aplinkoje;
  • atlyginimą priklausantį nuo jūsų kompetencijos bei patrauklią kintamąją dalį priklausančią nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją

AB "Linas Agro" - agroverslo lyderė, daugiau kaip 30 metų prekiaujanti žemės ūkio produkcija tarptautinėje rinkoje bei teikianti prekes ir paslaugas žemdirbiams.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite savo asmens duomenis AB „Linas Agro" bei sutinkate, kad juos rinksime ir tvarkysime kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Išsamiau su mūsų vykdoma kandidatų asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti
informacija apie AB „Linas Agro“
4856 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
212
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2248 €
25% uždirba 2248-3166 €
25% uždirba 3166-4660 €
25% uždirba nuo 4660 €