Naudojimosi taisyklės:


Registruodamasis (-si) portale CVbankas.lt aš sutinku ir patvirtinu, kad:
 1. Savo duomenis portale CVbankas.lt palieku siekdama (-a) gauti darbo pasiūlymų.
 2. Mano duomenys bus matomi arba dalinai matomi registruotiems CVbankas.lt klientams, ieškantiems darbuotojų.
 3. Turiu galimybę savo duomenis panaikinti arba padaryti juos neprieinamais darbdaviams, pasirinkdamas (-a) atitinkamą savo CV statusą.
 4. Mano duomenys nebus skelbiami šalims, nesusijusioms su CVbankas.lt paslaugų teikimu.
 5. Siekiant darbdaviams teikti tik teisingą ir aiškią informaciją, sutinku, kad mano duomenys, prieš pateikiant juos darbdaviams, gali būti patikrinti CVbankas.lt darbuotojų.
 6. Savo duomenis galiu redaguoti, papildyti bei pašalinti.
 7. CVbankas.lt turi teisę kaupti, saugoti, redaguoti, tvarkyti bei perduoti darbdaviams pateiktus duomenis ir naudoti darbdavių poreikiams, susijusiems su darbuotojų paieška.
 8. CVbankas.lt administracija turi teisę ištrinti neatitinkančius teisybės ar netinkamai užpildytus duomenis, o taip pat ištrinti mano CV dėl netinkamų mano veiksmų darbdavių, sistemos ar susijusių su paslaugų teikimu šalių atžvilgiu, dėl kurių minėtos šalys gali patirti moralinę ar materialinę žalą.
 9. Prisiimu atsakomybę už pateiktą informaciją, kuri privalo atitikti teisybę bei sutinku, kad atsakau už žalą ir nuostolius, kurie gali kilti dėl melagingos informacijos pateikimo.
 10. Suprantu ir sutinku, kad CVbankas.lt neatsako už žalą, kuri galėtų atsirasti dėl portale registruotų ir darbuotojų ieškančių įmonių siūlymų, pažadų ar kitų, su įdarbinimu susijusių veiksmų.
 11. Suprantu, kad CVbankas.lt administracija neįsipareigoja manęs įdarbinti, darbo pasiūlymus portale teikia trečiosios šalys, t.y. CVbankas.lt paslaugomis besinaudojantys darbdaviai.