Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Signata“

REGISTRATORĖ (-IUS)

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Signata“

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas klientų aptarnavimas, apimantis mandagų, taktišką ir malonų bendravimą, dėmesingą ir empatišką požiūrį į klientus;
  • Išsamus ir sklandus informacijos teikimas apie klinikos teikiamas paslaugas gyvai, telefonu;
  • Pacientų registravimas konsultacijoms, procedūroms, paciento kuravimas, nuo užrašymo pas gydytoją, tyrimų ir informacijos suteikimo iki paslaugos teikimo pabaigos;
  • Skambučių priėmimas, nukreipimas, korespondencijos valdymas;
  • Informacijos suvedimas į kompiuterines sistemas;
  • Vadovo paskirtų užduočių vykdymas;
  • Bendravimas su gydytojais;

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis išsilavinimas
  • Privalumas, panašaus darbo patirtis med.įstaigoje arba klientų aptarnavimo srityje;
  • Taisyklinga lietuvių kalba žodžiu ir raštu.
  • Atidumas, paslaugumas, gebėjimas taktiškai ir mandagiai bendrauti dėmesingumas, kruopštumas, tvarkingumas, atsakingumas, organizuotumas. Noras mokytis bei tobulėti, greita orientacija, ir sprendimų paieška;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai, MS office paketo programos įgūdžiai (pvz. exel, word), gebėjimas surasti reikiamą informaciją;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Privalumas - geros šnekamosios anglų kalbos žinios.

  • Siūlome pastovų darbą naujoje, modernioje šeimos klinikoje;
  • Puikias darbo sąlygas, kuriuose pagalvota apie darbuotojų komfortą;
  • Dinamišką ir įdomų darbą, galimybę mokytis ir tobulėti, taip pat profesinio augimo galimybę, priklausomai nuo asmeninių pastangų ir rezultatų;
  • Darbo priemones ir, žinoma, laiku mokamą atlyginimą, su galimybe gauti priedus, priklausomai nuo pastangų ir rezultatų.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
Yra galimybė pasirinkti darbo krūvį nuo 1 iki 1,5 etato.
Konkretus atlyginimas bus derinamas su konkrečiu pasirinktu kandidatu, priklausomai nuo kandidatuojančio asmens turimos patirties, įgūdžių, išsilavinimo, kalbų mokėjimo, priskirtų funkcijų.
Siūlomas atlyginimas banduomuoju laikotarpiu. Sėkmingai pasibaigus bandomajam laikotarpiui geram darbuotojui bus siūlomas atlyginimo pakeitimas.

Jau 20 metų dirbame teikdami pirminio lygio sveikatos priežiūros paslaugas. Siekiame sukurti jaukią ir motyvuojančią aplinką darbuotojams bei suteikti aukšto lygio sveikatos paslaugas savo pacientams. Mūsų misija, kad pacientai ir personalas būtų viena didelė ir graži šeima!
informacija apie UAB „Signata“
2589 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
155
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1710 €
25% uždirba 1710-2375 €
25% uždirba 2375-3304 €
25% uždirba nuo 3304 €