Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „DANTŲ HARMONIJA - DENTAL HARMONY“

REGISTRATORIUS (-Ė)

1990 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „DANTŲ HARMONIJA - DENTAL HARMONY“

Darbo pobūdis

Darbas odontologijos klinikos registratūroje;
Pacientų priėmimas laikantis aptarnavimo standartų;
Pacientų registravimas telefonu, užimtumo valdymas, srautų paskirstymas kompiuterine programa;
Nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimas su klinikos personalu sprendžiant darbines situacijas;
Darbas kasos aparatu, sąskaitų - faktūrų išrašymas;
Darbas su partnerių sveikatos draudimo sistemomis, lizingu;
Klinikos skolų administravimas;
Įvairūs organizaciniai ir klinikos priežiūros darbai, pagalba klinikos vadovui ir darbuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai, atidumas detalėms, greita orientacija;
Raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Puikios lietuvių, geros anglų ir rusų kalbų žinios;
Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai, komunikabilumas, reprezentatyvumas;
Gebėjimas greitai reaguoti, paslaugumas, pozityvus požiūris, geranoriškumas;
Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Mes siūlome

Mes siūlome darbą modernioje, Vilniaus miesto centre esančioje klinikoje;
Pozityviai asmenybei – darbą ambicingoje profesionalų komandoje;
Komandinius mokymus, darbuotojų motyvacinę programą ir renginius;
Darbo užmokestį – 1990 Eur (neatskaičius mokesčių).

Atlyginimas

1990 €/mėn. neatskaičius mokesčių

2007 m. įkurta klinika „Dantų harmonija“ yra subūrusi patyrusius ir nuolat tobulėjančius specialistus. Klinikos komandą sudaro skirtingų specializacijų gydytojai, todėl pacientas gauna visas būtinas gydymo paslaugas vienoje vietoje. Yra įrengta moderni laboratorija, naudojama kompiuterinė tomografija, atliekama skaitmeninė diagnostika, o klinikos pacientams yra suteikiama galimybė pasirinkti šiuolaikiškus, pasaulyje pripažintus gydymo metodus.
informacija apie UAB „DANTŲ HARMONIJA - DENTAL HARMONY“
3198 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1734 €
25% uždirba 1734-2549 €
25% uždirba 2549-3879 €
25% uždirba nuo 3879 €