UAB „Elektroninės informacijos centras“

Reikalingas projektų vadovas WEB hostingo - internetinių puslapių/e-parduotuvių kūrimo įmonei

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Elektroninės informacijos centras“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos pastiprinimo – galbūt tai Tu? Jei esi komunikabilus ir drąsus, nebijai iššūkių ir esi geras lyderis, šis darbas kaip tik tau! Ką reikės daryti? Bendrauti su klientais, juos suprasti ir iš jų gautą informaciją aiškiai išdėstyti programuotojams. Visa darbo sprecifika nurodyta žemiau.

Koks tai darbas?
  • Klientų poreikių analizė ir specifikavimas;
  • Projektų koordinavimas ir valdymas;
  • Konsultavimas ir pagalbos teikimas klientams.

Reikalavimai

Ko mes tikimės?
  • „WordPress“ ir „PrestaShop“ turinio valdymo sistemų žinių;
  • PHP, HTML, CSS ir JavaScript bazinių žinių;
  • Sklandžios komunikacijos įgūdžių.

Papildomi balai tau, jei:
  • Išmanai, ar bent esi susipažinęs su „Plesk“ valdymo pultu;
  • Žinai kas yra „Laravel“ ir kuo jis valgomas;
  • Moki dirbti su Linux sistemomis ir žinai kaip atrodo serveris.

Mes jums siūlome

Siūlome
  • Kvalifikacijos kėlimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Tikslus atlygio pasiūlymas bus koreguojamas atsižvelgiant į patirtį ir vadovavimo sugebėjimus

Ęsame IT įmonė dirbanti su svetainių kūrimu ir serverio paslaugomis.