UAB „RED LINE REKLAMA“
Daugiau apie įmonę »

Reklamos gamybos specialistas, reklaminių automobilių apipavidalintojas

600-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „RED LINE REKLAMA“

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo mūsų komandai.
Siūlome patogią ir modernią darbo vietą, draugišką ir šaunų kolektyvą. Tu projektus versi į realybę, klijuosi reklamas ant automobilių bei pastatų vitrinų, gaminsi ir instaliuosi reklamines iškabas, dirbsi su pažangiausiomis technologijomis bei naujausiomis medžiagomis.

Reikalavimai

Sugebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Imlumas naujovėms;
Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas;
Privalumas, - darbo patirtis reklamos gamyboje, reklaminių plėvelių klijavime.

Mes jums siūlome

Jei esi veržlus, siekiantis užsibrėžto tikslo, siūlome labai įdomų ir nemonotomišką darbą;
Galimybę augti, tobulėti, bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės tobulėjimo!
Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Visas socialines garantijas;
Apmokymus kuriuos suteiks įmonė, jei neturi panašaus darbo patirties.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas

RED LINE REKLAMA specializuojasi reklaminių bei sportinių automobilių apipavidalinime, lauko bei vidaus reklamos gamyboje. Daugiau informacijos apie mus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.redlinereklama.lt