Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Reklamos pardavimo vadybininkas interneto portalų grupėje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Užmegzti kontaktą su reklamdavio įmonės vadovu;
  • Pristatyti mūsų teikiamas reklamos paslaugas;
  • Susitarti dėl bendradarbiavimo;
  • Tapti ilgalaikiais partneriais.

Reikalavimai

Kviečiame Jus tapti šios draugiškos savo srities specialistų komandos nariu jei:
  • Dar negalite pasididžiuoti įspūdinga pardavimų patirtimi, bet esate komunikabilus, pasitikintis savimi ir apsisprendęs siekti karjeros aktyvių pardavimų ir/ar projektų valdymo srityje – pasidalinsime ilgamete praktika pagrįstomis rinkodaros žiniomis, puikia klientų duomenų baze, ištobulinta pardavimo technologija;
  • Norite dirbti komandoje, kur pardavimo vadybininkas turi visas galimybes dalyvauti portalų kūrybiniame vystymo procese – kiekvienas mūsų darbuotojas ir jo tiek finansinis, tiek kūrybinis indėlis yra svarbus ir skatinamas;
  • Svajojate apie kolektyvą, kur darbo atmosfera tokia, jog norisi ir laisvalaikį leisti drauge bei turiningai – dažnai organizuojame kolektyvo renginius, išvykas, kuomet kartu išradingai išbandome klientų siūlomas paslaugas, o paskui tai tampa ir portalų turinio dalimi.

Mes jums siūlome

Vidutiniškai patyręs vadybininkas uždirba apie 800 eurų. Siūlome motyvuojančią atlygio skaičiavimo sistemą: didžioji atlyginimo dalis priklauso nuo Jūsų darbo rezultatų.

Laukiame Jūsų CV ir motyvacinio laiško, kuriame paaiškintumėte, kodėl norite siekti karjeros aktyvių pardavimų srityje ir kuo tam tikslui Jums atrodo patrauklūs mūsų grupės portalai.

UAB "HR Management"

UAB "HR MANAGEMENT" - personalo valdymo kompanija, vykdanti darbuotojų atrankas, darbuotojų vertinimus.
Mūsų klientas – VŠĮ „Žinių tinklas“ per 15 metų darbo sukūrė ir toliau sėkmingai vysto savo turiniu ir kokybe bene stipriausių patariamojo pobūdžio portalų grupę: asa.lt, anonsas.lt, visasverslas.lt, skoniogidas.lt. Šiuo metu įdomiam ir prasmingam darbui ieško reklamos pardavimo vadybininko interneto portalų grupėje.

Kontaktinis asmuo: Milda Kirėjėva
Telefonas:

Panašūs skelbimai: