Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Arenų ir banketų vadovas

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Arenų ir banketų vadovas bus atsakingas už Kauno, Klaipedos, Palangos, Jonavos koncertų ir renginių arenas bei banketų organizavimą visoje Lietuvoje.
Pagrindinės funkcijos:
  • biudžeto ir resursų formavimas, vykdymas ir analizė;
  • glaudus bendradarbiavimas su užsakovais bei arenų valdytojais;
  • komandų vadovų sklandaus bei efektyvaus darbo užtikrinimas, užduočių delegavimas, monitoringas;
  • bendradarbiavimas su įmonės technologais formuojant pasiūlymus banketams;
  • klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas, rezultatų stebėsena ir reikiamų veiksmų įgyvendinimas;
  • komandos motyvacijos kūrimas ir užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis organizuojant banketus, didelio masto maitinimus;
  • patirtis vadovaujant didelėms darbuotojų komandoms;
  • sugebėjimas rasti kompromisą ir palaikyti gerus santykius su darbuotojais, vadovais ir partneriais;
  • platus požiūris į situacijas ir kasdienės pastangos atrasti naujus būdus pasiekti geriausią rezultatą;
  • puikūs laiko planavimo ir darbo organizavimo įgudžiai;
  • puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Motyvuojantį darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo banketų pelningumo;
  • galimybę realizuoti save didelėje ir sėkmingai augančioje įmonėje;
  • pozityvius kolegas, kurie nuolat padės;
  • įmonės darbuotojams skirtas išskirtines nuolaidas viso tinklo restoranuose.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

Amber Food grupė valdo Charlie pizza, Katpėdėlė, La Crepe, Manami, Guacamole, Skonis, Sugamour ir kitus prekės ženklų restoranus.