Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Mingiedra“

Padavėja(-as) THAI restorane

3,50-4 €/val. Į rankas
Kaunas - UAB „Mingiedra“

Darbo pobūdis

Jums reikės priimti užsakymus ir bendrauti su klientais. Pristatyti maistą ant klientų stalų jums padės kiti darbuotojai "food runners", kad jūs galėtumėt visą dėmesį sukoncentruoti į bendravimą su klientais.
Darbo grafikas: 11.00 - 21.00, 4 dienas dirbam, 4 dienas ilsimės. Esant norui ir galimybėms galima dirbti ir daugiau dienų.
Sudarysime sąlygas aptarnauti kuo daugiau staliukų, kas įtakos daugiau arbatpinigių.
Darbo vieta: Pramonės pr. 16a, Kaunas

Reikalavimai darbuotojui

Higienos išmanymas ir laikymasis, nes bus dirbama su maistu.
Padavėjo darbo patirtis bent 1 metai.
Anglų kalba.

Esame nauji maitinimo versle, siūlome darbuotojui augti kartu su mumis. Kolektyve dirba žmonės iš Tailando, Indijos, susipažinsite su visiškai kitomis kultūromis. Taip pat prekiaujame maisto produktais iš Azijos (Tailandas, P. Korėja, Japonija) ir darbuotojam suteikiam nuolaidas juos įsigyti.

Atlyginimas

3,50-4 €/val. į rankas
+ arbatpinigiai

Tailandietiško maisto restoranas ir maisto prekių parduotuvė Kaune.
informacija apie UAB „Mingiedra“
737 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.