Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „GUSTO NAMAI“

Restorano vadovė (-as) - administratorė (-ius)

1150-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „GUSTO NAMAI“

Darbo pobūdis

UAB Gusto namai ieško restorano vadovės (-o) - administratoriaus/ės Gusto blyninėje, esančioje Aušros Vartų g. 6-2, Vilniuje arba Kavinėje Nykštukas, Verkių g. 27, Vilnius Ogmios miestas darbui pilnu etatu, darbo laikas nemažiau 40 val. per savaitę pamaininis darbas, trumpa - ilga savaitė. Darbo pobūdis visos darbo pamainos, restorano darbo stygavimas, priežiūra, inventorizacijos darymas kas mėnesį, prekių užsakymas, tvarkos, švaros palaikymas, materialinė atsakomybė, kasos ir kitų žurnalų pildymas. Būtina siųsti cv, dėl detalesnės informacijos galima skambinti telefonu

Reikalavimai darbuotojui

Pageidaujama panašaus darbo patirtis maitinimo įstaigoje

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, draugišką, visada pagelbėjantį kolektyvą ir vadovus, gaimybę pietauti restorane su didele nuolaida

Atlyginimas

1150-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimi priedai prie atlyginimo

Visos socialinės garantijos.

Daugiau apie mus:
informacija apie UAB „GUSTO NAMAI“
865 €
Vid. atlyginimas bruto
40
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 581 €
25% uždirba 581-756 €
25% uždirba 756-1145 €
25% uždirba nuo 1145 €