Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Restorano vadovė (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Indritus“

Darbo pobūdis

Įmonė valdanti restoranus/ kavines Aukštaitijoje, ieško iniciatyvios (-aus), atsakingos (-o) bei organizuotos (-o) restoranų, kavinių vadovės (-o)

Darbo pobūdis:
Organizuoti, mokyti, kontroliuoti ir užtikrinti sklandų restorano ir personalo efektyvų darbą;
Užtikrinti aptarnavimo ir gamybos kokybės standartų laikymąsi;
Padalinių priežiūra bei reguliavimas;
Higienos normų reikalavimų užtikrinimas;
Revizijų organizavimas bei priežiūra;
Klientų paieška;

Reikalavimai

Vadovavimo patirtis;
Vairuotojo pažymėjimas;
Organizuotumas, atsakingumas, sąžiningumas bei orientacija į puikius darbo rezultatus;
Komandos formavimo ir motyvavimo įgūdžiai;
Mokėti Rusų ir Anglų kalbas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje;
Konkurencingą atlyginimą;
Galimybę vadovauti aukšto lygio padaliniuose;
Nuolatinį profesinį tobulėjimą;
Priedą nuo darbo rezultato.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Didesnė alga po bandomojo laikotarpio. Priedai nuo rezultatų, bei apyvartų.

UAB „Indritus“

UAB Indritus 19 metų veikianti mažmeninės bei didmeninės prekybos įmonė, turinti 37 padalinius ir siejanti beveik 180 darbuotų. Prieš kelis metus pradėjusi veiklą viešojo maitinimo sektoriuje ir toliau sparčiai besiplečianti.
informacija apie UAB „Indritus“
891 €
Vid. atlyginimas bruto
189
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 737 €
25% uždirba 737-774 €
25% uždirba 774-880 €
25% uždirba nuo 880 €