Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Telia
Daugiau apie įmonę »

Resursų administratorius (-ė)

Vilnius - Telia

Darbo pobūdis

Aš esu Rimvydas Paukštė, vadovauju Telia Technologijų priežiūros padaliniui. Šiuo metu ieškau naujo komandos nario, kuriam patikėsiu atsiskaitymų už elektros energiją ir nuomos paslaugas apskaitą bei nuomininkų apmokestinimą.

Tavo naujas iššūkis?

Būsi atsakingas (-a) už sutarčių apskaitymą, pateikiamų sąskaitų faktūrų pagrįstumo bei sumų teisingumo kontrolę. Taip pat nuomininkų suvartojamos elektros energijos apskaitos organizavimą, suvartojimo aktų rengimą ir mokėtinų sumų apskaičiavimą. Perimsi elektros suvartojimo ataskaitų rengimą ir atstovausi įmonę derinantis su tiekėjais ir nuomininkais tarpusavio atsiskaitymų klausimus.

Koks (-ia) esi Tu?

Žinoma, pasižymi puikiu analitiniu mąstymu, mėgsti tikslumą ir atsakingai žiūri į darbą. Gerai jautiesi ne tik dirbdamas vienas, bet esi ir komandos žaidėjas.

Tavo asmenybė:
  • Geros nuotaikos ambasadorius (-ė);
  • Inovatyvus (-i) ir analitiškas (-a);
  • Atsakingas (-a) ir pastabus (-i).

Tavo patirtis:
  • Aukštesnysis išsilavinimas apskaitos, administravimo ar panašioje srityje;
  • Patirties administravimo ar apskaitos srityje;
  • Puikiai dirbi su Microsoft Office programomis;
  • Anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu.


Susidomėjai?

Norėtum prisijungti prie Telia Technologijų priežiūros padalinio? Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu Ieva).
Telia

Telia

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Panašūs skelbimai: