Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Elektromarkt
Daugiau apie įmonę »

Rinkodaros bei turinio valdymo praktikantas (-ė)

Vilnius - Elektromarkt

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris norėtų įgyti patirties dirbant su didelės elektroninės parduotuvės reklama bei jos administravimu.

Praktikos metu išmoksi:
  • Prisidėti prie reklamos planavimo;
  • Pajusk ką reiškia dirbti greitai besikeičiančioje elektroninės prekybos rinkoje;
  • Administruoti internetinę parduotuvę populiariausioje elektroninės prekybos platformoje -Magento;
  • Bendrausi su didžiausiomis reklamos agentūromis ir susipažinsi su jų virtuve

Reikalavimai

  • Noras mokytis

Mes jums siūlome

  • Draugišką profesionalų komandą iš kurios galima mokytis ir kartu tobulėti;
  • Darba su konkurencinga, greit besikeičiančia elektroninės prekybos rinka;
  • Atsipalaidavimo zoną su sėdmaišiais, stalo futbolu bei konsole;
  • Kavos, arbatos ar kakavos iš trijų skirtingų kavos aparatų, atitinkamai pagal jūsų skonį;
  • Bent vieną pokštaujantį kolegą;
  • Galimybę darbą derinti su studijomis ir dirbti iš namų;
  • Galimybę būti pastebėtam ir gauti nuolatinį darbą.

Elektromarkt – vienas didžiausių buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje, vykdantis mažmeninę ir elektroninę prekybą.
Informacija apie Elektromarkt
1350 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
131
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 861 €
25% uždirba 861-1157 €
25% uždirba 1157-1582 €
25% uždirba nuo 1582 €
Vadovas: Tomas Čivilis