Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB "Beautyfor LT"
Daugiau apie įmonę »

RINKODAROS VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - MB "Beautyfor LT"

darbas Beautyfor – tai:

šiltai bendraujantis kolektyvas, nuolat tobulinantis savo įgūdžius grožio industrijos srityje, dėmesingi vienas kitam, besidžiaugiantys ilgalaikiais santykiais su pastoviais klientais ir nuolat sulaukiantys naujų interesantų.

Naujiems kolegoms suteikiame tiek žinių ir pagalbos, kiek reikia kuo sėkmingesnei darbo pradžiai, o vėliau – padedame išgryninti stipriausias Jūsų savybes, kad galėtumėte jas panaudoti su džiaugsmu sau ir nauda kompanijai.

Nuolat aptariame Beautyfor pasiekimus, finansinę būklę, perspektyvas, verslo plėtros planus ir visi prisidedame prie mūsų besiplečiančios įmonės sėkmės. Didžiuojamės mūsų vertybėmis – sąžiningumu, nuoširdumu ir atsakomybe tiek prieš darbuotojus, tiek prieš klientus.

Pagrindinės atsakomybės ir užduotys:

kurti, vykdyti, kontroliuoti pardavimų skatinimo akcijas, glaudžiai bendradarbiaujant su produktų tiekėjais; ruošti užduotis išorės paslaugų teikėjams pagal Beautyfor poreikius (AdWords, SEO ir pan.) ir koordinuoti bendradarbiavimą; užtikrinti įmonės svetainės ir Facebook profilio administravimą; kurti naujų produktų pristatomuosius tekstus ir siųsti naujienlaiškius. Pirmoji užduotis – pagrindinių 8 produktų grupių komunikacijos plano kūrimas ir vykdymas.

Ko reikia sėkmingam pareigų vykdymui?

Aukštasis vadybos ar rinkodaros išsilavinimas; panašaus darbo patirtis; Web turinio valdymo sistemų (TVS) veikimo principo suvokimas ir patirtis; nepriekaištinga lietuvių kalba, rusų k.žinios (anglų k. žinias laikysime privalumu); profesionalūs bendravimo ir pristatymo gebėjimai, gebėjimas generuoti novatoriškas bei ekonomiškai pagrįstas idėjas. Jūsų grafinių programų pagrindus (Adobe paketas) laikysime dideliu privalumu.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V.) iki 2017 m. rugsėjo 30 d. el.paštu.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik kandidatus, mūsų manymu, geriausiai atitinkančius lūkesčius.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
MB "Beautyfor LT"

MB "Beautyfor LT"

UAB „Beautyfor LT“ – didžiausias šalyje vienkartinių priemonių grožio profesionalams tiekėjas, dirbantis ir su atskirais specialistais ir su didžiausiais grožio centrais. Įsiklausydami į kiekvieno kliento poreikius formuojame asortimentą ir tiekiame patikimų gamintojų produkciją patraukliomis kainomis. Nuolatinis tobulėjimas, sąžiningumas ir pagarba – pagrindiniai mūsų bendradarbiavimo su klientais principai.
Beautyfor parduotuvės ir atstovybės yra Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Slovėnijoje, Lenkijoje, Kaliningrade, Kazachstane.
Beautyfor - sprendimai kuriantiems grožį! Sužinokite daugiau: www.groziui.lt/
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms:
Informacija apie MB "Beautyfor LT"
890 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tadas Ruškus

Panašūs skelbimai: