Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „D-Pizza LT“

RINKODAROS VADYBININKAS (-Ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „D-Pizza LT“

Mūsų pasiūlymas

Tapkite pasaulyje žinomos, tarptautinės kompanijos, besivadovaujančios aukščiausiais etikos standartais, komandos nariu. Jums žadame nuoseklią ir įkvepiančią karjerą, galimybę nuolat gilinti savo žinias ir įgūdžius, įdomius projektus, visapusišką vadovų palaikymą, patogias darbui sąlygas miesto centre, sąžiningą atlyginimą.
Siųskite savo CV ir motyvacinį laišką, pasikalbėkime! Jūsų asmens duomenų saugumu bei atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe rūpinsitės visa reikiama reklamine medžiaga restoranams: nustatysite reikiamus kiekius ir terminus, bendradarbiausite su reklamos gamybos partneriais, kontroliuosite stiliaus knygos reikalavimus, formuosite užduotis dizaineriams ir t.t.; taip pat rūpinsitės vidinėmis ir išorinėmis reklamos priemonėmis; bendrausite su potencialiais reklamos partneriais, ieškosite naujų; analizuosite konkurentų veiksmus, teiksite pasiūlymus rinkodaros vadovui dėl galimų rinkodaros veiksmų; reaguosite į atsiliepimus, užklausas, paraiškas, bet apie viską išsamiau – pokalbio metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštajį išsilavinimą, sėkmingos patirties rinkodaros srityje (Jūsų patirtį maisto produktų mažmeninės prekybos srityje, restoranų versle vertintume kaip privalumą); gebate ir mokate bendrauti su išoriniais partneriais (reklamos agentūromis ir pan.); kalbate ir rašote anglų kalba (rusų k. įgūdžiai – didelis privalumas); pasižymite puikiu kompiuteriniu raštingumu dirbant su socialine medija, google analytics. Vertinsime, jei esate atsakingas komandos narys, bendraujate profesionaliai, mokotės greitai, į situacijas žiūrite pozityviai, esate kūrybiškas ir aukščiausio rezultato siekiantis žmogus.
Tęskite savo karjerą tarptautinėje įmonėje, siųskite savo gyvenimo aprašymą, susipažinkime !

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
UAB „D-Pizza LT“

UAB „D-Pizza LT“

Domino’s Pizza žengia didelius žingsniu Lietuvoje! Rankų darbo picos, džiuginančios pasaulį savo picomis penkiuose kontinentuose ir 90-yje šalių, jau – ir Lietuvoje. Pasaulyje daugiau nei 310 000 darbuotojų, dirbančių Domino’s Pizza kompanijoje, vienija bendra misija – išplėsti neįmanomo ribas, ir bendras tikslas – stabiliai kokybiškas produktas. Šių metų liepos mėnesį Domino‘s Pizza atidarė savo 18 000 restoraną ir šis skaičius didėja kasdien. Tikimės, kad ir Lietuvos padalinys taps sėkminga kompanijos dalimi.

Šiandien į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „D-Pizza LT“
2571 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
61
Darbuotojų skaičius