Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Unlimited Carrier“

Roadside Assistance Coordinator - Pagalbos Kelyje Koordinatorius

7-8 €/val. Neatskaičius mokesčių
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Unlimited Carrier“

Darbo aprašymas

JAV įsikūrusi įmonė „Unlimited Carrier“ ieško pagalbos kelyje koordinatoriaus, kuris prisijungtų prie draugiškos ir profesionalios komandos visu ar ne visą darbo dieną. Ši pozicija yra nuostabi pradžia žmonėms, kurie nori daugiau sužinoti apie transportą ir yra pasirengę neribotam asmeniniam ir profesiniam augimui! Kviečiame STUDENTUS KREIPTIS!

Pozicijos tikslai:
  • Bendravimas su vairuotojais, gedimo informacijos registravimas.
  • Vieneto remonto planų kūrimas, siekiant efektyviai išspręsti gedimus kelyje.
  • Vairuotojų nakvynės paieška užsitęsusio remonto atveju.
  • Bendravimas ir derybos su remonto platintojais ir pardavėjais visoje JAV.
  • Remonto duomenų įvedimas į mūsų techninės priežiūros programinę įrangą.
  • Bendravimas su vairuotojų vadybininkais ir išorės klientais, teikiant atnaujinimus apie remonto būseną.

Tvarkaraštis – Darbas visu etatu arba ne visą darbo dieną nuo pirmadienio iki penktadienio su savaitgaliais
Darbo valandos yra pagrįstos CST (Centriniu standartiniu laiku) 9:00 – 17:00 (17:00 – 01:00 LT)

Reikalavimai

  • Pagrindinės techninės žinios apie motorines transporto priemones ir jų komponentus.
  • Žodinis ir teorinis anglų kalbos lygis B2 arba aukštesnis.
  • Gebėjimas logiškai mąstyti ir greitai priimti sprendimus.
  • Patirtis skambučių centre, skambučių aptarnavimas būtų privalumas.
  • Puspriekabių ir priekabų techninės žinios būtų laikomos dideliu privalumu.
  • Ankstesnė patirtis, susijusi su pervežimais JAV rinkoje, būtų laikoma dideliu privalumu.

Mes siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • Lankstus grafikas, sudarytas atsižvelgiant į kiekvieną darbuotoją, siekiant skatinti sveiką darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą.
  • Hibridinio darbo iš namų galimybės po bandomojo laikotarpio.
  • Mokymų kursai, skirti pagerinti bendravimo, streso valdymo ir techninių žinių įgūdžius.
  • Puiki galimybė pakelti savo anglų kalbos žinias į kitą lygį.
  • Modernus biuras su visais patogumais, kad jūsų kasdienis darbas būtų kuo patogesnis.
  • Išgirskite savo balsą taikydami atvirų durų politiką ir kasmėnesinius susitikimus su vadovybe.
  • Didesnis nei vidutinis lietuvis atlyginimas.

Atlyginimas

7-8 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB "Unlimited Carrier" yra užsienio kapitalo įmonė, teikianti krovinių pervežimo koordinavimo, ekspedijavimo taip pat apskaitos paslaugų nuotoliniu būdu. Kviečiame pozityvius, energingus ir darbo nebuvončius asmenis tapti mūsų kolektyvo dalimis.
informacija apie UAB „Unlimited Carrier“
3337 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
80
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2048 €
25% uždirba 2048-3000 €
25% uždirba 3000-4104 €
25% uždirba nuo 4104 €