Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Emporionas“

RRR.LT naudotų autodalių portalo sistemos pardavėjas

1420-4200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Emporionas“

Darbo pobūdis

  • RRR.LT sistemos ir platformos naujų klientų pritraukimą (naudotų autodalių pardavėjų);
  • Esamų ir naujų klientų konsultavimą bei administravimą dirbant su RRR.LT sistema;
  • interesantų kvalifikavimą ir potencialių klientų filtravimą.

Reikalavimai

  • esi komunikabilus, drąsus, proaktyvus, nebijai užmegzti pokalbio su naujais žmonėmis, gali bendrauti įvairiomis su verslu susijusiomis temomis, atsakingas ir gali dirbti tiek komandoje, tiek ir savarankiškai, turi gerus laiko ir darbų organizavimo įgūdžius;
  • turi patirties tiesioginiuose ir/ar telefoniniuose pardavimuose (bent 1 metai);
  • laisvai naudojiesi kompiuteriu, MS Office paketu ir pan. (privaloma);
  • laisvai bendrauji lietuvių kalba;
  • turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (privaloma);
  • gali laisvai keliauti po visą Lietuvą – įmonė suteikia naują automobilį susitikimams su klientais;
  • domiesi automobiliais ir skiri generatorių nuo starterio;
  • patirtis dirbant su automobilių dalimis arba autolaužyne būtų ženklus privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir nekasdienį projektą;
  • Galimybę pačiam inicijuoti procesų tobulinimą ir idėjų įgyvendinimą;
  • Dinamišką darbo ritmą;
  • Galimybę pačiam planuotis darbo laiką;
  • Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
  • Ofisą Vilniaus centre su vaizdu į Vilnių iš 16 aukšto;
  • Karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1420-4200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomi priedai nuo pasiektų rezultatų (mėnesiniai)

RRR.LT - tai ne vienerius metus rinkoje sėkmingai veikianti ir savo sektoriuje lyderiaujanti įmonė, kuri vienija daugiau nei 338 pardavėjų. Naudotų autodalių prekybą žingsnis po žingsnio keliame į internetinę erdvę – taip kardinaliai keisdami rinką ir didindami vartotojų ratą.
Manai, kad savo idėjomis, patirtimi ir kompetencijomis gali prisidėti prie šio Start-Up‘o augimo – kviečiame prisijungti.
informacija apie UAB „Emporionas“
2795 €
Vid. atlyginimas bruto
(100% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.