Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Rūšiuotojas (-a)

550 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Antrinių žaliavų (popieriaus, plastiko, kartono) rūšiavimas.

Darbo laikas nuo 07.00 iki 16.00 val.
Darbo grafikas: pirmadienis - penktadienis.

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti;
Atsakingumas;
Be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestį - 550 Eur (atskaičius mokesčius);
Visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga ir avalyne.

Dėl detalesnės informacijos skambinkite telefonu arba siųskite gyvenimo aprašymą.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

550 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €