Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB“ Ecso”

Rūšiuotojas (-a)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB“ Ecso”

Darbo pobūdis

  • darbas prie rūšiavimo linijos ir kokybiškas antrinės polimerinės žaliavos (plastiko) rūšiavimas;
  • darbas pamainomis, slenkančiu darbo grafiku (3 dieninės pamainos, 2 poilsio dienos, 3 naktinės pamainos, 4 poilsio dienos).

Reikalavimai:

  • komandinis darbas;
  • noras mokytis;
  • komunikacija;
  • asmeninė motyvacija;
  • pareigingumas ir atsakingumas.

Mes siūlome

  • visas socialines garantijas ir kt. papildomas naudas darbuotojams;
  • konkurencingą, laiku mokamą bei motyvuojantį atlygį;
  • papildomą sveikatos draudimą;
  • kelionės į darbą ir atgal išlaidų kompensacija.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB“ Ecso”

Sparčiai auganti gamybinė įmonė, kurios pagrindinė veikla – iš antrinės plastiko žaliavos gaminamos granulės, kurios tinka gaminti visų rūšių polietileno plėvelę.

Nesuyrančių atliekų kiekiai gamtoje nuolat didėja. Nieko nuostabaus, juk tai yra viena svarbiausių šio amžiaus problemų. Džiaugiamės, kad UAB „ECSO“ vykdoma veikla prisideda prie visuotinės atliekų tvarkymo sistemos ir pasaulio žmonių gerovės.

! Dirbame tam, kad žemė kvėpuotų lengviau !
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (6)
informacija apie UAB“ Ecso”
3238 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
118
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1780 €
25% uždirba 1780-2233 €
25% uždirba 2233-2817 €
25% uždirba nuo 2817 €