Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
AB „Oro navigacija“

Ryšių, navigacijos ir stebėjimo tarnybos Kauno grupės inžinierius mokinys

1500-1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - AB „Oro navigacija“

Darbo pobūdis

1. Išmokti vykdyti techninę priežiūrą: techniškai prižiūrėti, konfigūruoti ir kontroliuoti navigacijos (ILS/DME, DVOR/DME, NDB, ARP), ryšių (KRS, radijo sistemos), duomenų perdavimo, elektrotechninius bei kitus įrenginius, naudojamus oro navigacijos paslaugoms teikti, užtikrinant patikimą ir nepertraukiamą šių paslaugų teikimą. Atlikti įrangos remonto darbus, šalinti sutrikimus ir gedimus.
2. Išmokti vykdyti techninę priežiūrą: techniškai prižiūrėti, konfigūruoti ir kontroliuoti stebėjimo (radijo lokatoriai), duomenų dorojimo (skrydžių valdymo sistema), duomenų perdavimo, elektrotechninius bei kitus įrenginius, naudojamus oro navigacijos paslaugoms teikti, užtikrinant patikimą ir nepertraukiamą šių paslaugų teikimą. Atlikti įrangos remonto darbus, šalinti sutrikimus ir gedimus.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite aukštąjį išsilavinimą technologijų srityje (elektronikos inžinerija: radiotechnika, radioelektronika);
  • turite radiotechnikos, radioelektronikos, elektrotechninių įrenginių teorinių žinių;
  • turite radiotechnikos, radioelektronikos ar elektrotechninių įrenginių paleidimo, valdymo, eksploatavimo ar remonto praktinių įgūdžių (privalumas);
  • išmanote informacinių sistemų, technologinių sistemų, kompiuterinių tinklų, tinklinės bei duomenų perdavimo įrangos veikimo principus, technologijas;
  • išmanote informacinių sistemų (taikomųjų programų), veikiančių UNIX/Linux, Windows operacinių sistemų aplinkoje administravimo bei priežiūros principus;
  • gebate kurti techninę dokumentaciją (schemos, brėžiniai) šiuolaikinėmis technologinėmis priemonėmis (privalumas);
  • esate motyvuotas, atsakingas, komunikabilus, kruopštus, gebate ramiai reaguoti ir spręsti iškilusias problemas, pozityvus ir norintis tobulėti;
  • turite vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);
  • puikiai mokate valstybinę kalbą;
  • mokate anglų kalbą.

  • Pareiginis darbo užmokestis bandomuoju laikotarpiu 1500,00 Eur, po bandomojo laikotarpio - 1600,00 Eur, po 6 mėnesių įgijus inžinieriaus kvalifikaciją - 1950,00 Eur (visos sumos prieš mokesčius)
  • Papildomos atostogų dienos, finansinė parama bei papildomos garantijos ir išmokos.
  • Tapsite „Geidžiamiausias darbdavys 2021“ finalinio 20-tuko komandos dalimi!

Atlyginimas

1500-1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
1500-1950€/mėn. neatskaičius mokesčių
Pareiginis darbo užmokestis bandomuoju laikotarpiu 1500,00 Eur, po bandomojo laikotarpio - 1600,00 Eur, po 6 mėnesių įgijus inžinieriaus kvalifikaciją - 1950,00 Eur (visos sumos prieš mokesčius)

Valstybės įmonė „Oro navigacija“ yra sertifikuota Europos oro navigacijos paslaugų teikėja, kuri teikia oro eismo valdymo, ryšių, navigacijos ir stebėjimo bei oro navigacijos informacijos paslaugas visoje Lietuvos Respublikos oro erdvėje, taip pat virš teritorinių vandenų bei Baltijos jūros oro erdvės, kuri įeina į Vilniaus skrydžių informacijos regioną. ON taip pat užtikrina nuolatinę Aeronautikos gelbėjimo koordinacinio centro veiklą, paieškų ir gelbėjimo darbų, įvykus orlaivio avarijai, organizavimą ir koordinavimą. Pagal savo veiklos pobūdį ON yra oro transporto infrastruktūros įmonė, kuri yra sudėtinė ir neatsiejama Lietuvos transporto sistemos dalis, strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinti įmonė.
informacija apie AB „Oro navigacija“
8527 €
Vid. atlyginimas bruto
(5.5 karto didesnis už LT vidurkį)
302
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 5702 €
25% uždirba 5702-7271 €
25% uždirba 7271-9918 €
25% uždirba nuo 9918 €