Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Aukso lyra“

Salės darbuotojas 0,5 (pusė etato, 20 val per savaitę)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Aukso lyra“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, bei išsiuntimas į kitas Batukas.lt parduotuves;
  • Darbo vietos bei prekių priežiūra, tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Mes norime, kad Tu:
  • Būtum ne tik greita, bet ir labai darbšti;

Įmonė siūlo

  • galimybė tobulėti;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • nuolaidas Batukas.lt parduotuvėse;
  • pagarba pagrįstą bendravimą

Darbas PPC "Akropolis", parduotuvė Batukas.lt

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Avalynė vaikams turi sukurti maksimalią laisvę, saugumą ir patogumą visais jų gyvenimo etapais. Batukas.lt profesionaliai aptarnaudamas ir padėdamas išsirinkti geriausią vaikučiui avalynės modelį, stengiasi tai įgyvendinti. Prekiaujame visame pasaulyje žymiais gamintojais tokiais kaip ECCO, GEOX, VIKING, SUPERFIT, BIOMECANICS ir t.t.
informacija apie UAB „Aukso lyra“
1485 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.