Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Dagsa“

Sales Manager

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Dagsa“

Darbo pobūdis

UAB „Dagsa“ ieško Pardavimų vadybininko.
Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su esamais klientais, santykių vystymas;
  • Naujų klientų paieška ir ilgalaikių santykių kūrimas;
  • Klientų konsultavimas, derybos ir operatyvus problemų sprendimas;
  • Bendradarbiavimas su kolegomis ir partneriais sprendžiant įvairius klausimus;
  • Įmonės reprezentavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Pardavimų patirtis yra būtina;
  • Anglų kalba yra privaloma, kitos kalbos - privalumas;
  • Geri darbo įgūdžiai su „MS Office“ programine įranga; patirtis pardavimų automatizavimo, santykių su klientais valdymo (CRM) ir kitų interneto programų srityje;
  • Puikūs bendravimo įgudžiai;
  • Analitinis mąstymas, atsparumas stresinėms situacijoms;
  • Laiko valdymo įgūdžiai ir gabėjimas atlikti daugiafunkcinės užduotys.

Mes siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Motyvacinius priedus;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas: nuo 800 Eur priklausomai nuo patirties + motyvaciniai priedai.
UAB „Dagsa“

UAB „Dagsa“

About UAB Dagsa

The area of activity of UAB "Dagsa" is international integrated logistics. We have many years of experience in the field of cargo transportation and offer our clients integrated logistics services that improve and optimize cargo delivery processes.

The goal is to create opportunities for combining the functional areas of logistics by coordinating actions that are performed by independent links of the logistics system, sharing common responsibility to the client for the implementation of the main goal - optimization of logistics costs, compliance with delivery times, financial responsibility for the safety of transported goods.

Vision - to become the first choice for our clients and partners in the field of cargo transportation in the EU and CIS countries.

Our mission is to provide efficient, competitive and safe transportation services with a responsible attitude to the environment and full compliance with customer requirements and international standards.
informacija apie UAB „Dagsa“
1628 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.