UAB „Ottensten“

Salono vadybininkas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius - UAB „Ottensten“

Darbo pobūdis

  • klientų konsultavimas bei aptarnavimas prekybos salone
  • užsakymų priėmimas ir administravimas (darbas kompiuteriu)
  • prekių pajamavimas
  • parduotuvės prekių priežiūra ir administravimas
  • darbas pilnu etatu I-V nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

Reikalavimai darbuotojui

  • lietuvių kalbos žodžiu ir raštu mokėjimas
  • puikus kompiuterinis raštingumas
  • puikūs darbo planavimo ir organizavimo gebėjimai
  • sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje
  • vairuotojo pažymėjimas
  • tvarkingas, punktualus, kruopštus ir sąžiningas
Privalumai:
  • Rivilės programos žinios būtų privalumas
  • techninis išsilavinimas
  • panaši darbo patirtis

Mes siūlome:

  • Atlyginimas nuo 1100 €/mėn. į rankas. Atlyginimas aptariamas pokalbio metu, tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimos profesinės patirties.
  • įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje ir augančioje tarptautinėje kompanijoje
  • galimybę realizuoti idėjas ir su komanda siekti aukštų rezultatų
  • visas reikalingas priemones efektyviam darbui
  • darbą su pripažinta ir kokybiška produkcija
  • karjeros augimą pagal kandidato galimybes

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

Danijos kapitalo įmonė UAB „Ottensten“ Lietuvoje veikia nuo 1995 metų. Pagrindinė įmonė įsikūrusi Danijoje. Jos antrinės bendrovės išsidėsčiusios Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje. UAB „Ottensten“ prekiaujama produkcija orientuota į gamybos ir statybos sektorių, vertinantį aukštesnės kokybės produktus. Pagrindinė visos grupės veikla yra prekyba kalimo medžiagomis, tvirtinimo detalėmis, sandarinimo medžiagomis, kompresoriais ir įrankiais, bei šių prietaisų aptarnavimo paslaugų teikimas.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Ottensten“
3373 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.