Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SORPRESA“

SALONO VADYBININKĖ (-AS) BALDŲ SALONE PANEVĖŽYJE

600-900 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „SORPRESA“

Darbo pobūdis

Profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
Bendravimas su architektais ir dizaineriais;
Prekių logistikos organizavimas;
Kasdieninė salono priežiūra ir prekių išdėstymas;
Darbas su kompiuteriu ir kasos aparatu.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Patirtis baldų ar interjero prekių pardavimų srityje - PRIVALUMAS;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Labai geri darbo kompiuteriu gebėjimai;
Organizuotumas bei atsakingumas
Anglų, rusų kalbų mokėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą;
Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
Tobulėjimo galimybes
Lanksčiai derinamą darbo grafiką;

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

UAB "SORPRESA"

ACCANTO - šiuolaikiškas baldų ir interjero salonų tinklas Lietuvoje, turintis baldų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje

Šiuo metu prie profesionalių darbuotojų komandos kviečiame prisijungti naują komandos narį(-ę) Panevėžyje
informacija apie UAB „SORPRESA“
959 €
Vid. atlyginimas bruto
3
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.