Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

SALOTŲ RUOŠĖJAS /40val. per sav.

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Gardusis kampas“

Darbo pobūdis

Restoranas 'Al Cantuccio' kviečia prisijungti prie mūsų jaunatviškos komandos italų virtuvės aistruolį. Mūsų mažas ir jaukus restoranas, kuris gyvuoja meile maistui, ieškome salotų ruošėjo , kuris turi patirties ir aistros gaminant itališkus patiekalus: makaronus, aromatingus kepsnius, gaivias salotas ir tirpstančius desertus burnoje. Mes vertiname kokybę, kūrybiškumą, kurdami nepaprastas maisto patirtis mūsų klientams.

Mes siūlome:
  • Pilną darbo dieną (40 val. per savaitę)
  • Kas antrą savaitgalį laisvą, kad turėtumėte laiko atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. (pirmadieniais nedirbame)
  • Galimybę augti, tobulėti ir dalintis savo maisto kūrimo aistra.

Prisijunkite prie 'Al Cantuccio' šeimos ir kartu kūrime nepakartojamą virtuvės magiją!

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis būtina.
  • Darbštumas, atsakingumas, sugebėjimas savarankiškai planuoti darbus;
  • Noras tobulėti ir sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Domėjimasis maistu ir jo gamyba.
  • Gera ir posityvi energija :)

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą atlyginimą ir galimybę tobulėti, kilti karjeros laiptais;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

UAB „Gardusis kampas“

Esame mažytis Itališkas restoranėlis įsikuręs Kauno centre. Muitinės g.1-2, Kaunas.

Telefonas pasiteiravimas: Gintarė
informacija apie UAB „Gardusis kampas“
1053 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.