Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB Emplonet

ŠALTKALVIS (-Ė) - MECHANIKAS (-Ė)

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Gamybinės įrangos techninė priežiūra (kasdieninis įrangos patikrinimas, diržinių pavarų reguliavimas, diržų keitimas, guolių temperatūrų ir vibracijų matavimas ir kita.);
  • Profilaktinių remonto darbų planavimas, vykdymas, priežiūra;
  • Transportavimo sistemų bei vamzdynų montavimas / demontavimas;
  • Gamybinės įrangos paruošimas remontui, remontas, paleidimas po remonto;
  • Slėginių indų, kompresorių priežiūra;
  • Patobulinimų diegimas;
  • Įmonės gamybinių, sandėliavimo ir administracinių patalpų bei pastatų konstrukcijų priežiūra;
  • Elektros bei automatikos darbai;
  • Atsarginių dalių likučių sekimas.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis arba profesinis išsilavinimas mechanikos inžinerijos srityje;
  • Darbo patirtis maisto pramonės srityje, būtų privalumas;
  • Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą, komandiškumas;
  • Gebėjimas planuoti ir organizuoti darbus, orientacija į rezultatą;
  • Puikūs bendravimo bei komandinio darbo įgūdžiai;
  • Noras mokytis, tobulėti;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Rusų ir anglų kalbų mokėjimas - privalumas;
  • Autokrautuvo pažymėjimas – privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą jaunatviškame kolektyve, sparčiai augančioje kanapių produktų srityje;
  • Visas socialines garantijas ir lanksčią sveikatos draudimo programą;
  • Priedus už gerus darbo rezultatus. Komandiruotes į Kanadą.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - Allive Europe yra ekologiškų kanapių perdirbimo įmonė. Kompanijos moderni gamykla aprūpinta moderniausiomis ekologiškų kanapių perdirbimo technologijomis, įsikūrusi Voškonių kaime, Kauno rajone kviečia prie komandos prisijungti šaltkalvį (-ę)-mechaniką (ę).