Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Marino projektai“

SĄMATININKAS (-Ė)

1400-2500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

Projekto dokumentacijos analizė ir sisteminimas;
Darbų apimčių ir medžiagų kiekių planavimas;
Sąmatos sudarymas, komercinių pasiūlymų ruošimas. (Patirtis pramonėje su vamzdynų montavimu);
Pirminės dokumentacijos, projekto planavimui ir įgyvendinimui, ruošimas;
Bendradarbiavimas su projektų valdymo komanda viso projekto įgyvendinimo laikotarpiu;

Reikalavimai

Turite aukštąjį inžinerinį/ techninį išsilavinimą;
Esate analitinio mąstymo;
Puikiai kalbate, rašote anglų kalba;
Turite patirties sąmatų skaičiavime, projektų valdyme. (Privalumas);
Gebate dirbti MS Office programomis, skaitote brėžinius;
Iniciatyvumas, energingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir grupėje;

Mes jums siūlome

Suteikti naujus iššūkius, galimybę realizuoti savo idėjas, pritaikyti įgytas žinias ir patirtį;
Suteikti geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Mokėti konkurencingą, kvalifikaciją ir indėlį į rezultatą atitinkantį atlyginimą;

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. į rankas

UAB „Marino Projektai“ – viena iš lyderiaujančių įmonių Vakarų Lietuvoje, kurios pagrindinė veikla – vamzdžių ir įrenginių montavimas, virinimo, izoliavimo – skardinimo darbai, įvairūs apdailos darbai laivuose.
Turėdama profesionalią darbuotojų komandą įmonė jau keletą metų sėkmingai dirba ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir kitose šalyse.
Pagrindinis mūsų tikslas tai atsakingi ir savo darbą žinantys specialistai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: Personalo sk. Vilniuje tel.: svetainės:

Šalys kuriuose vykdomi projektai: Vokietijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Kroatijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje, Singapūre, Bahamuose, Maltoje ir kt. šalyse.