Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Tavegg As

Sąmatininkas - projekų koordinatorius

1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Tavegg As

Darbo pobūdis

  • Skaičiuoti ir tikrinti vykdomų projektų laiką, medžiagas ir kainas;
  • projektinės dokumentacijos nagrinėjimas;
  • duomenų analizė, ataskaitų ruošimas, dokumentų pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas statybos srityje;
  • statybos procesų išmanymas;
  • sugebėjimas skaityti techninius brėžinius ir schemas;
  • kruopštumas, įžvalgumas, atsakingumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • puikios anglų kalbos žinios (norvegų kalbos žinios privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą su modernia Norvegijos įmone, užsiimančia vidaus ir išorės apdailos projektais;
  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę kelti kvalifikaciją, tobulinti savo žinias bei siekti aukštų rezultatų;
  • galimybę vykti į komandiruotes Norvegijoje;
  • progą prisidėti prie įmonės augimo bei strategijos kūrimo ir vystymo.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas
Tavegg As

Tavegg As

Ilgametę patirtį Norvegijos statybų rinkoje turinti kompanija, šiuo metu ieško naujų komandos narių- stalių/ statybininkų vidaus ir išorės darbams atlikti, taip pat kvalifikuotų darbų darbovų.
Darbai organizuojami Norvegijoje, Osle. Šiuo metu vykdomos ligoninės pastato, verslo centro, viešbučio, daugiabučių, butų- statybos.
Kviečiame prisijungti specialistus, kurie turi praktikos ir patirties vidaus ir išorės apdailos projektų darbuose, asmenis kurie turi kompetencijos ir žinių vadovauti ir prižiūrėti žmonių komandas ir kontroliuoti darbų procesus, taip pat ką tik baigę staliaus -dailidės mokslus, bei įgyją specialybę, bei trokštantys savo žinias pritaikyti praktiškai yra kviečiami prisijungti prie Tavegg AS komandos.