Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "DEKO BALTIC"
Daugiau apie įmonę »

Sąmatininkas

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB "DEKO BALTIC"

Darbo pobūdis

Nuolat didėjant darbo apimtims, ieškome dar vieno (ketvirto) sąmatininko.

Darbo pobūdis:
1. Analizuoti konkursinių projektų techninę dokumentaciją (galimą kainyną, sąlygas ir pan.);
2. Rengti pirminių komercinių pasiūlymų ir detalių darbinių projektų sąmatas;
3. Kitos su šio darbo pareigybėmis susijusios pavestos užduotys.

Reikalavimai

1. Puikus MS Excel programos mokėjimas;
2. Bendras statybos įrengimo darbų ir medžiagų išmanymas (žr. įmonės aprašymą);
3. Geros techninės anglų kalbos žinios - didelis privalumas (dalis bendradarbių Danai).

! Prašome siųsti CV anglų kalba !

Mes jums siūlome

Kompetenciją atitinkantį ir stabilų darbo atlygį.
Ofisą centre, su naujai įrengta darbo vietą ir jaunu draugišku kolektyvų.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "DEKO Baltic" is Lithuanian subsidiary of DEKO loft + væg p|s is one of the leading companies in Europe producing and supplying demountable system as well as glazed partitioning solutions and matching door systems. Our working process in these areas is based on four key aspects: Insight, Inspiration, Innovation, and Implementation.
This working process combined with our 40 years of experience has made it possible for us to be a state-of-the-art company.
Lithuanian branch of the technical department provides all types of engineering services to other divisions and offices of the DEKO company, located in Denmark, Scotland, England and other countries.
www.deko.com
Informacija apie UAB "DEKO BALTIC"
1915 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edgaras Zlotinas