Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Kormotech“

Sandėlininkas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Jonava - UAB „Kormotech“

Darbo pobūdis

Prekių priėmimo, išdavimo bei sandėliavimo organizavimas;
Sklandus sandėlių veiklos užtikrinimas ir priežiūra;
Organizuoti ir kontroliuoti tvarkos palaikymą žaliavos ir gatavos produkcijos sandėlyje.
Atsargų likučių sekimas;
Periodiškas inventorizacijų atlikimas;
Gamybos cecho aprūpinimas žaliavomis/pakavimo medžiagomis;
Darbas šaldiklyje iki 2-3 val. per darbo dieną.
Kiti tiesioginio vadovo pavesti darbai.
Darbas pamainomis, pagal kintantį darbo grafiką.

Reikalavimai darbuotojui

Elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
Darbo patirtis gamybos arba sandėliavimo srityje (ne mažesnė kaip 1 metai);
Kompiuterinės žinios;
Gebėjimas bendrauti anglų ar rusų kalbomis (privalumas);
Atsakingumas ir sąžiningumas;
Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje.

Įmonė siūlo

Darbą tarptautinėje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Kolegų pagalbą įgaunant būtinus darbui įgūdžius;
Reikalingas darbui priemones;
Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Papildomas sveikatos draudimas ir motyvaciniai priedai.

„Kormotech“ gamina kokybišką ėdalą katėms ir šunims. Įmonė turi dvi šlapio ir sauso ėdalo gyvūnams gamyklas Lvovo regione (Ukrainoje) ir vieną gamyklą Kėdainiuose (Lietuvoje). „Kormotech“ eksportuoja gaminius į 40  šalių, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Prancūziją, Suomiją, Švediją, Nyderlandus, Ispaniją, Italiją, Lenkiją, Turkiją ir Čilę. Bendrovė gamina savo prekių ženklų produkciją, o taip pat produkciją kitų užsakovų prekių ženklams-privačioms etiketėms. Mūsų gaminiai atitinka aukščiausius pasaulinius mitybos ir kokybės standartus.

Meilė naminiams gyvūnams skatina rūpintis ir puoselėti mus supančią aplinką ir kurti tvarius santykius su partneriais.
informacija apie UAB „Kormotech“
2253 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
175
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1816 €
25% uždirba 1816-2094 €
25% uždirba 2094-2511 €
25% uždirba nuo 2511 €