Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kormotech“

Sandėlininkas (-ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - UAB „Kormotech“

Darbo pobūdis

Prekių priėmimo, išdavimo bei sandėliavimo organizavimas;
Sklandus sandėlių veiklos užtikrinimas ir priežiūra;
Organizuoti ir kontroliuoti tvarkos palaikymą žaliavos ir gatavos produkcijos sandėlyje.
Atsargų likučių sekimas;
Periodiškas inventorizacijų atlikimas;
Gamybos cecho aprūpinimas žaliavomis/pakavimo medžiagomis;
Kiti tiesioginio vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai

Elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
Darbo patirtis gamybos arba sandėliavimo srityje (ne mažesnė kaip 1 metai);
Kompiuterinės žinios;
Gebėjimas bendrauti anglų ar rusų kalbomis (privalumas);
Atsakingumas ir sąžiningumas;
Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Kolegų pagalbą įgaunant būtinus darbui įgūdžius;
Reikalingas darbui priemones;
Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

UAB Kormotech
informacija apie UAB „Kormotech“
1556 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
69
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1250 €
25% uždirba 1250-1532 €
25% uždirba 1532-1719 €
25% uždirba nuo 1719 €