Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Man rūpi rytojus“

Sandėlininkas (-ė) - krovėjas (-a)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Man rūpi rytojus“

Darbo pobūdis

Nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos priėmimo vietos (aikštelės) darbo organizavimas ir planavimas, esant poreikiui savarankiškas krovimas;
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontroliavimas (nuo 2 iki 3 darbuotojų);
Privalomų mokestinių dokumentų pildymas ir kitos būtinos dokumentacijos rengimas;
Darbas su kompiuteriu;
Bendravimas su klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Geras kompiuterinis raštingumas (Microsoft office paketas);
Komunikabilumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (vairavimo patirtis).

Privalumai

Panašaus darbo patirtis;
Krautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB „MAN RŪPI RYTOJUS“ teikia nebenaudojamos elektros ir elektroninis įrangos (šaldytuvai, mikrobanginės krosnelės, skalbimo mašinos, kompiuteriai ir pan.) priėmimo paslaugas.
informacija apie UAB „Man rūpi rytojus“
1831 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1544 €
25% uždirba 1544-1699 €
25% uždirba 1699-1983 €
25% uždirba nuo 1983 €