SANDĖLININKAS(-Ė) NORVEGIŠKO KAPITALO ĮMONĖJE

Skelbimas galioja iki: 2017.10.18

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Amber staff klientas – novergiško kapitalo įmonė DEVOLD, gaminanti aukštos kokybės vilnonius rūbus, prie savo kolektyvo kviečia prisijungti Prekių surinkėjus.

Laikinam 3 mėnesių laikotarpiui ieškome prekių surinkėjų (su galimybe sutartį pratęsti)

Darbo pobūdis:
  • Krovinių surinkimas iš automatinės ir rankinės sandėliavimo sistemos;
  • Prekių surinkimas pagal duotą produkcijos sąrašą;
  • Surinktos produkcijos įvedimas į sistemą;
  • Pagamintos produkcijos supakavimas, sandėliavimas;
  • Kiti pagalbiniai sandėlio darbai.

Reikalavimai

  • Noras įgauti patirties sandėliavimo srityje;
  • Pozityvus požiūris į darbą;
  • Atsakingumas
  • Kruopštumas
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti užsienio kapitalo įmonėje, turinčioje tvirtas vertybes ir tradicijas;
  • Darbą nuolat augančioje įmonėje, galinčioje pasiūlyti tolimesnės karjeros galimybes;
  • Terminuotą 3 mėn. darbo sutartį (su galimybe pratęsti);
  • Darbą dvejomis pamainomis nuo pirmadienio iki penktadienio (08:00-17:00;13:30-22:00), darbo laiką galima derinti - pradėti šiek tiek anksčiau arba vėliau.
  • Organizuojamas darbuotojų atvežimas iš Kupiškio iki darbo vietos;

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

www.facebook.com/idarbinimoagentura

www.linkedin.com/company-beta/17954482

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius +370 640 77539
Klaipėda +370 699 89010
Visi Amber staff darbo skelbimai

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (14) »