Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Sandėlininkas (-ė) Vilniuje

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Prisijunk prie mūsų kolektyvo - ieškome sandėlininko (-ės) Vilniuje!

Darbo funkcijos:
Plastmasinių konteinerių, biotualetų, praustuvių remonto ir plovimo organizavimas, esant poreikiui - remontas savarankiškai (pavaldume turimi 4 darbuotojai);
Tvorų lyginimo ir virinimo darbų organizavimas;
Turto registro vedimas, likučių sandėlyje kontrolė, periodinis inventorizavimas;
Tvarkos sandėlyje užtikrinimas;
Turto išdavimas vairuotojams ir važtaraščių sudarymas;
Sąskaitų pajamavimas;
Veiklai reikalingų medžiagų likučio palaikymas sandėlyje.

Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, Gariūnų g.

Reikalavimai darbuotojui

Kompiuteriniai įgūdžiai;
Vadovavimo patirtis;
Vairuotojo pažymėjimas/savaeigės technikos vairavimo patirtis - privalumas;
Darbo patirtis susijusi su darbo funkcijomis - privalumas;
Rusų kalba (susikalbėjimui) - privalumas
Taip pat iš tavęs tikimės kruopštumo ir atsakingumo!

Įmonė siūlo

Atlyginimą 1000-1100 Eur/mėn. "į rankas".
Stabilų ir ilgalaikį darbą, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Stiprią ir draugišką komandą;
Įdomų ir dinamišką darbą, profesinį tobulėjimą;
Visas darbui reikalingas priemones ir kuro kompensavimą.

Prisijunk prie mūsų! Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. , Elvis, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €