Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB Emplonet

SANDĖLININKAS (-Ė)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

DARBO POBŪDIS:

  • Sandėlio inventoriaus ir likučių apskaitos vedimas;
  • Bendravimas su tiekėjais dėl prekių užsakymo;
  • Įrankių bei medžiagų išdavimas darbuotojams;
  • Tvarkos ir švaros Vilniaus ir Kauno sandėlyje užtikrinimas;
  • Transporto priemonių eksplotacijos priežiūros ir remonto pagalba darbuotojams.

REIKALAVIMAI KANDIDATAMS:

  • Bazinės žinios naudojantis MS office ir MS Excel programomis;
  • B ivairuotojo pažymėjimas (C ir E vairuotojo kategorija - privalumas);
  • Patirtis dirbant sandėliavimo sferoje - privalumas.
  • Darbštumas, atkaklumas, iniciatyvumas ir greita orientacija įvairiose situacijose.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Įvairiapusiškas, dinamiškas darbas profesionalioje komandoje;
  • Tobulėjimo galimybės įmonėje;
  • Draugiškas kolektyvas ir sklandus įvedimo planas.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Emplonet klientė - Lietuvoje ir užsienyje veikianti dujotiekio infrastruktūros įmonė, kuri teikia aukščiausios kvalifikacijos, kompleksiškus dujų sistemų įrengimo ir remonto sprendimus.