Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Saffort Northern Europe“

SANDĖLININKAS (-Ė)

950-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saffort Northern Europe“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame ilgalaikei karjerai finansiškai sėkmingoje, stabilioje ir patikimoje kompanijoje. Siūlome išsamius apmokymus apie produktus, patogias darbo sąlygas, lankstų darbo grafiką. Žadame kolegų ir vadovų pagalbą, sąžiningą atlyginimą ir motyvuojančius priedus.
Aptarkime šį pasiūlymą išsamiai susitikimo metu. Siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Pareigos ir atsakomybės

Šiame darbe priimsite prekes, išdėliosite gautas prekes į reikiamas vietas, atrinksite prekes išvežimui, paruošite prekes išsiuntimui ir išrašysite sąskaitas-faktūras.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sandėlininko darbo patirties, dirbate kruopščiai, atsakingai ir Jumis galima pasitikėti, turite vairuotojo pažymėjimą. Jūsų patirtį dirbant autokrautuvu vertintume kaip privalumą.
Jei Jums svarbu ilgalaikis darbas stabilioje įmonėje, tuomet nedelskite - siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

950-1000 €/mėn. į rankas
taikoma priedų sistema
UAB „Saffort Northern Europe“

UAB „Saffort Northern Europe“

“Saffort" – didžiausias specializuotas seifų prekybos tinklas regione. Parduodame seifus savo Saffort ženklo internetinėse parduotuvėse bei didmeniniams klientams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje. Kuriame savo prekinių ženklų (Brihard ir Homesafe) seifus, kuriuos platiname viso 26 Europos šalyse. Sparčiai augame. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje
Šiuo metu į profesionalų komandą kviečiame darbuotoją šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Saffort Northern Europe“
1137 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.