Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
MB „Grinvida“

SANDĖLININKAS - PREKIŲ PARUOŠĖJAS - EL. PARDUOTUVĖJE VILNIUJE

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Grinvida“
Ieškome pastiprinimo ir papildomų rankų sandėlyje. Tikimės, jog esi aktyvus ir atsakingas darbuotojas, kuris nori prisijungti prie mūsų jaunatviškos komandos. Kas mes tokie?! Gaukpigiau - tai mažmeninės prekybos internetinė parduotuvė.

Darbo pobūdis:

Prekių pakavimas ir išsiuntimas klientams.
Darbas su internetinės parduotuvės užsakymų sistema.
Prekių priėmimas iš tiekėjų.
Prekių likučių tikrinimas sandėlyje.
Tvarkos palaikymas sandėlyje.
Pozityvios nuotaikos palaikymas!

Reikalavimai darbuotojui

Puikiai moki naudotis kompiuteriu.
Tvarkingas, kruopštus, atidus.
Atsakingas, punktualus ir sąžiningas.
Mėgsti bendrauti, esi linksmas ir pozityvus.
Nebijai šiek tiek fizinio darbo (nusinešti ir atsinešti prekes).
Gali palaikyti spartų darbo ritmą.

Privalumas:
Panašios darbo patirties turėjimas.

Įmonė siūlo

Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą.
Visus darbui reikalingus įrankius.
Galimybę išbandyti naujausias prekes.
Galimybę tobulėti ir augti kartu su mumis.

Darbo laikas: 09:00 - 18:00

Darbo vieta:
Žvalgų gatvė 8, Vilnius.

Kontaktinis asmuo:
Paulius Žyvatkauskas

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
(priklausomai nuo darbo krūvio).

Gaukpigiau - tai mažmeninės prekybos internetinė parduotuvė, siūlanti platų buitinių, vaikiškų, grožio, sporto prekių ir sodo reikmenų pasirinkimą geriausiomis rinkos kainomis. Mūsų komanda aktyviai dirba tam, kad kiekvienas mūsų klientas rastų geriausias prekes už žemiausią kainą Lietuvoje.