Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Glansa“

Sandėlininkas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Glansa“

Darbo pobūdis

Šias pareigas einančio žmogaus atsakomybės:
1. Medžiagų suruošimas gamybai (turi užtikrinti, jog tinkamos medžiagos pakliūtų į gamybą);
2. Medžiagų priėmimas iš tiekėjų ir jų iškrovimas;
3. Pagamintų produkcijos priedų komplektavimas;
4. Logistikos organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Punktualumas;
  • Greitas reagavimas ir gebėjimas savarankiškai atlikti paskirtas užduotis;
  • Kruopštumas;
  • Autokrautuvo teisės;

Nuolatinę darbo vietą augančioje įmonėje. Esant norui, galimi apmokymai dirbti gamyboje.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

UAB GLANSA - įmonės padalinio veiklos sritis yra aliuminio langų konstrukcijų projektavimas, gamyba, montavimas. Įmonė veiklą vykdo R. Kalantos g. 49, Kaune. (~15 min. važiuojant nuo Kauno Akropolio).
informacija apie UAB „Glansa“
2927 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2227 €
25% uždirba 2227-2584 €
25% uždirba 2584-3358 €
25% uždirba nuo 3358 €