Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Baltvėja“

Sandėlininkas

1500-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Baltvėja“

Darbo pobūdis

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE SANDĖLININKŲ KOMANDOS:
Prekių priėmimas/išdavimas;
Krovos darbų organizavimas;
Prekių dokumentų paruošimas, tikrinimas ir išdavimas;
Klientų aptarnavimas;
Produkcijos pakavimas;
Švaros ir tvarkos palaikymas produkcijos sandėliuose bei darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis sandėlininko pareigose;
Krautuvo pažymėjimas (privalumas);
Geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas, greita orientacija;
Kompiuterinis raštingumas, atidumas;
Gera fizinė sveikata.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Darbo laikas 8:00 iki 17:00, Pietūs 12:00 iki 13:00 val. Laisvi savaitgaliai.

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
Darbas naujai įrengtose patalpose, nemokama kava, arbata, draugiškas kolektyvas.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją. Mokami priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

UAB "Baltvėja" prekiauja metalinėmis tvoromis. Esame metalinių žaliuzinių bei rombo tvorų gamintojai, atstovaujame Pabaltyje gamyklą Plastmet, kuri gamina premium klasės ir išskirtinio dizaino tvorų modelius. Mūsų komanda auga drauge su įmonės plėtra, kviečiame prisijungti prie UAB "Baltvėja" kolektyvo sandėlininko pozicijai užimti Kauno padalinyje. Įmonės adresas: T. Masiulio 18 J, Kaunas Tel. pasiteiravimui el. p.
informacija apie UAB „Baltvėja“
1623 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.