Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ULMAS“

Sandėlininkas - prekių atrinkėjas

1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ULMAS“

Darbo pobūdis

  • Baldinių plokščių sandėliavimas, klientų užsakymų atrinkimas, supakavimas, pakrovimas;
  • Darbas nuo 08 val. iki 17 val. , savaitgaliai laisvi;
  • Visi darbuotojai aprūpinami darbo apranga bei avalyne;
  • Neturinčius patirties darbuotojus apmokome;

Tel pasiteiravimui :

Reikalavimai

Autokrautuvo pažymėjimas - didelis privalumas

Mes jums siūlome

Motyvuotus bei palaikančius vadovus;
Visas socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Geras butines sąlygas.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas
UAB „ULMAS“

UAB „ULMAS“

Uždaroji akcinė bendrovė „ULMAS” įsteigta 1992 metais. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis.
Mūsų tikslas – būti patikimu, lanksčiu, profesionaliu bei operatyviu partneriu visiems Lietuvos baldų gamintojams.
Mes bendradarbiaujame su pasauliniais baldų medžiagų gamybos lyderiais. Tai leidžia mums aktyviai sekti rinkos vystymąsi ir pokyčius, bei įdiegti naujus produktus.
informacija apie UAB „ULMAS“
1827 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
187
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1348 €
25% uždirba 1348-1742 €
25% uždirba 1742-2110 €
25% uždirba nuo 2110 €