UAB „Urmo grupė“

Sandėlininkas / prekių paruošėjas e-parduotuvėje Vilniuje

600-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Urmo grupė“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario Vilniuje!
Ieškome sandėlininko – prekių paruošėjo e-parduotuvėje.

UAB Urmo grupė - įmonė užsiimanti internetine ir fizine prekyba Lietuvoje. Įmonei priklauso nemažai Lietuvoje veikiančių internetinių parduotuvių (UrmoKaina.lt, PigusDronai.lt, GeriBatutai.lt, VaizdoRegistratoriai.eu ir kitos).

Video apie darbo pasiūlymą:

Video apie įmonę

Video apie parduotuvę

Apie internetinę parduotuvę UrmoKaina.lt:
  • Dirbame jau ilgiau kaip 7 metus
  • Sėkmingai pristatėme daugiau kaip 400 000 užsakymų
  • 2014 metais atidaryta parduotuvė Vilniuje, kurioje prekes galima apžiūrėti įsigyti iš karto
  • 2015 metais įmonė gavo STIPRIAUSI LIETUVOJE 2015 sertifikatą
  • 2016 metais įmonė gavo STIPRIAUSI LIETUVOJE 2016 ir STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI 2016 sertifikatus
  • 2018 metais atidaryta fizinė UrmoKaina.lt parduotuvė Kaune
  • 2019 metais atidaryta fizinė UrmoKaina.lt parduotuvė Klaipėdoje
  • Įmonė registruota elektros ir elektroninės įrangos priemonių naudojamų buityje importuotojų ir/ar gamintojų sąvade
  • Įmonė registruota pakuočių importuotojų ir/ar gamintojų sąvade
  • Įmonė registruota baterijų ir akumuliatorių importuotojų ir/ar gamintojų sąvade

Darbo pobūdis:
  • Sandėlio darbai - prekių priėmimas, kodavimas, tikrinimas, žymėjimas ir paruošimas;
  • Darbas su internetinės parduotuvės užsakymų sistema (nemažai darbo kompiuteriu);
  • Prekių surinkimas ir užsakymų ruošimas;
  • Prekių pakavimas ir išsiuntimas klientams;
  • Darbas su sandėlio likučių valdymo sistema;
  • Prekių pervežimas tarp skirtingų įmonės sandėlių;
  • Pagalba kolegoms ir kiti smulkūs darbai;
  • Geros nuotaikos palaikymas :)

Reikalavimai

Šis darbas puikiai tinka tau jeigu:
  • Esi atidus, tvarkingas ir kruopštus;
  • Puikiai moki naudotis kompiuteriu;
  • Turi varuotojo pažymėjimą;
  • Esi atsakingas, kruopštus, iniciatyvus ir sąžiningas;
  • Mėgsti bendrauti, esi linksmas, pozityvūs ir draugiškas.
  • Nebijai trupučio fizinio krūvio (nusinešti, atsinešti prekes);
  • Gali palaikyti spartų darbo ritmą;

Kylate į viršų tarp kitų kandidatų jeigu
  • Turite panašaus darbo patirties.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:

  • Linksmą jaunatviška ir draugišką kolektyvą;
  • Įdomų darbą – galimybę dirbti su inovacinėmis prekėmis (dronai, veiksmo kameros, išmanieji laikrodžiai,...);
  • Galimybę išbandyti naujausias prekes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Darbo laiką leidžiantį aplenkti rytinius ir vakarinius kamščius;
  • Darbo vietą naujame šauniai įrengtame ofise;
  • Ženklias darbuotojų nuolaidas įmonės parduodamai produkcijai;
  • Sporto klubo abonimentą;
  • Papildomą privatų sveikatos draudimą.

Atlyginimas: sutartinis pagal kompetenciją apie 600-900 € "į rankas" + priedai

Darbo laikas:
Darbo dienomis 10:00-19:00

Aplenkiame rytinius ir vakarinius kamščius.

Darbo vieta:
UrmoKaina.lt Vilniaus filialas adresu Žemaitės 22, Vilnius.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo kompetencijos ir darbo krūvio

UAB Urmo grupė - įmonė užsiimanti internetine ir fizine prekyba Lietuvoje. Įmonei priklauso nemažai Lietuvoje veikiančių internetinių parduotuvių (UrmoKaina.lt, PigusDronai.lt, GeriBatutai.lt, VaizdoRegistratoriai.eu, AviuKirpimoMasineles.lt, SunuKirpimoMasineles.lt, DazuStorioMatuokliai.lt, KraninesSvarstykles.lt, KlausosAparatai24.lt ir kitos).
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)