Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SKUBA“

SANDĖLININKAS - TIEKĖJAS (sunkvežimių dalys)TERMINUOTA SUTARTIS

Marijampolė - UAB „SKUBA“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas/išdavimas;
  • tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • prekių išvežiojimas.

Reikalavimai

  • Kruopštumas, atidumas detalėms, tvarkingumas
  • gebėjimas dirbti kompiuteriu;
  • orientacija į rezultatus;
  • galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes jums siūlome

  • Darbą dinamiškoje tarptautinėje komandoje,
  • Visą reikiamą pagalbą, palaikymą ir įvairialypę verslo patirtį,
  • Geras darbo sąlygas,
  • Atlyginimą 700 Eur po mokesčių.
UAB „SKUBA“

UAB „SKUBA“

UAB „SKUBA“
„SKUBA“ GRUPĖ () – viena iš didžiausių atsarginių sunkvežimių ir priekabų dalių prekybos bendrovių Europoje. Per 25 savo veiklos metus grupė išplėtė verslą į 15 Europos valstybių ir turi virš 1 000 darbuotojų, kurių profesionalumas ir kompetencija padėjo „SKUBA“ grupei pelnyti patikimos ir profesionalios įmonės įvaizdį tarp mūsų klientų – atsarginių dalių prekybos įmonių, sunkvežimių servisų, transportavimo bendrovių ir transporto priemonių parkų valdytojų.
Pagrindiniai „SKUBA“ GRUPĖS veiklos principai – plataus atsarginių dalių (tiek originalių, tiek alternatyvių) asortimento tiekimas, patraukli kaina, greitas pristatymas. Tarp 200 mūsų nuolatinių tarptautinių tiekėjų yra gerai žinomų pasaulinių gigantų. Įmonių grupė plačiu atsarginių dalių asortimentu sieka užtikrinti, kad klientų poreikis atsarginėms dalims bus 100 proc. patenkintas.
UAB "MARIJAMPOLĖS SKUBA" priklauso "SKUBA" grupei.

UAB "MARIJAMPOLĖS SKUBA" plečia savo veiklą ir šiuo metu ieško pastiprinimo:
informacija apie UAB „SKUBA“
2633 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
187
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1518 €
25% uždirba 1518-1858 €
25% uždirba 1858-2783 €
25% uždirba nuo 2783 €