UAB „Mproducts“

Sandėlininkas

850-1250 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Mproducts“

Darbo pobūdis

Irankiu ir statybiniu medziagu isdavimas is sandelio

Reikalavimai

Mokėti dirbti savarankiškai turėti ne mažesnę nei 2 metų patirtį.
Gebejimas dirbti su duomenu kaupikliu ir sandelio apskaitos programa butu privalumas.
Buti draugiskam ir zingeidziam kaip ir musu imones kolektyvas, visa kita galime ismokyti.

Mes jums siūlome

Bendravimas su esamais klientais. Klientų aptarnavimas. Įmonė suteiks visus darbo įrankius: skaitmeniniai kaupikliai, kompiuteris , planšetės

Atlyginimas

850-1250 €/mėn. į rankas

Įmonė užsiima profesionalios statybinės chemijos ir įrankių pardavimu, techniniu konsultavimu statybos sektoriuje. Taip pat užsiimame specifinių darbų atlikimu statybos sektoriuje.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Mproducts“
1521 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.