Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ryterna group“

Sandėlio darbininkas

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Ryterna group“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų:

  • Sandėlio darbininkų;

Reikalavimai

Jūs sugebate darbo užduotis atlikti savarankiškai ir atsakingai, esate pareigingi, kruopštūs, gebate efektyviai bendradarbiauti su kolegomis ir greitai orientuotis, atliekant paskirtas darbo užduotis. Neturite žalingų įpročių. Susisiekite prašau su mumis nurodytais kontaktais.

Mes jums siūlome

Mes siūlome pastovų darbą, konkurencingą atlygį, geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones.


Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Ryterna group“, įmonės kodas , buveinės adresas Ryternos g. 2, Biruliškės, Kauno r. (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai įmonėje taikoma kasmėnesinė kintamų priedų prie atlygio sistema už asmeninius darbo rezultatus.
UAB „Ryterna group“

UAB „Ryterna group“

Įmonė „Ryterna“, veiklą pradėjusi 1993 metais, šiandien gerai žinoma kaip kokybiškų garažo ir pramoninių vartų, lauko durų gamintoja tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Įmonės produkcija ypač vertinama Vokietijoje, Italijoje, Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kt. šalyse.
Sukaupta didelė patirtis, „know-how“, galimybė gaminti individualių dizainų gaminius ir lanksčiai reaguoti į kliento poreikius, užtikrina platų klientų ratą ir nestandartinių sprendimų įgyvendinimą tiek individualiuose projektuose, tiek pramonėje.