Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Sandėlio darbuotoja (-as), Kalėdinis laikotarpis

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbui Olandijoje ieškomi laikini fabriko/sandėlio darbuotojai. Šis darbo pasiūlymas yra iki Kalėdų. Jūs dirbsite įmonėje, kuri aptarnauja didžiausias Olandijos elektronines parduotuves, šioje įmonėje yra sandėliuojamos įvairiausios prekės, kurias galima nusipirkti internetu. Šiuo metu artėja labai užimtas laikotarpis ir įmonė ieško papildomų darbuotojų. Užimtu laikotarpiu Jūsų valandų skaičius gali siekti apie 50 valandų per savaitę, planuojama kad tai užtruks iki Kalėdų. Pasibaigus užimtam laikotarpiui geriausi darbuotojai galės pasilikti dirbti nuolatiniam darbui. Dirbant šioje pozicijoje Jūs būsite apmokinti kaip reikia pakuoti produkciją, paskirstyti užsakymus bei surinkti užsakymus iš sandėlio. Dirbant šioje įmonėje yra labai svarbu visada tobulėti ir išmokti kuo daugiau funkcijų. Darbo sąlygos yra šiltos ir yra galimybė pasilikti ilgam laikui.

Reikalavimai

Norint pretenduoti į šią poziciją Jums reikia būti labai lanksčiam darbo pobūdžiui ir darbo valandų skaičiui. Jeigu turite patirties logistikos įmonėje tai būtų didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas Olandijoje;
  • Laiku mokamą valandinį atlyginimą;
  • Transportą nuvykti į darbą;
  • Gyvenamą vietą su interneto ryšiu (nuomos mokestis 350 eurų/mėn.).

Atlyginimas

Nuo 1350 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Qbis"

Qbis įdarbinimo agentūra nemokamai padeda įsidarbinti Olandijoje darbuotojams iš Lietuvos ir Latvijos. Siūlomi darbai gali būti maisto ar metalo pramonės, statybų, logistikos, informacinių technologijų arba žemės ūkio srityje.

Panašūs skelbimai: