Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ACME įmonių grupė

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) (Be patirties)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Prekių atrinkimas, pakrovimas, pakavimas;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas;
  • Darbo laikas (I-V, 15:00-00:00 val., taikoma suminė darbo laiko apskaita)
  • Darbo vieta - Terminalo g. 8, Biruliškių k., Karmėlavos sen., Kauno raj. (Kauno LEZ).

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis sandėlyje - privalumas;
  • Greita orientacija, kruopštumas, atsakingas požiūris į darbą ir iniciatyvumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Darbo užmokestį proporcingą Tavo įgūdžiams ir patirčiai (galimybė gauti papildomus mėnesinius priedus už darbo greitį ir kokybę);
  • Priskiriamą mentorių, kuris padės sėkmingai startuoti naujose pareigose;
  • Ilgalaikį darbą stabilioje susiformavusioje komandoje;
  • Geras darbo aplinkos sąlygas;
  • Bendrus kolektyvo renginius;
  • Nemokamą kavą;
  • Galimybę įgyti elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimą;
  • Darbo priemones ir patogią darbo aprangą;
  • Premijinę sistemą už rekomenduotus draugus;
  • Karjeros galimybes "ACME Grupės" bendrovėse.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
+ priedai už pasiektus rezultatus

UAB „ACC Distribution" - viena didžiausių ir sparčiausiai augančių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse, prekiaujanti elektronikos įrenginiais.

Bendrovė atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų, tarp kurių tokie vardai kaip Dell, Lenovo, Asus, Acer, Microsoft, LG, Samsung ir kiti.

UAB „ACC Distribution" ir jai priklausančiose bendrovėse dirba apie 180 darbuotojų, kurie aptarnauja daugiau kaip 4000 klientų Baltijos šalyse.

UAB „ACME Grupė“ – tai technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti lietuviško kapitalo įmonių grupė, įkurta 1993 m. „ACME Grupė“ vienija įmones: „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „Servisa ICT“, „Drąseikių karjeras“ ir kitas.
Grupei priklausančios įmonės užsiima elektronikos ir buitinės elektronikos platinimu bei remontu, taip pat filmų platinimu ir nišinių produktų gamyba. Grupę sudaro daugiau nei 30 įmonių, dirba virš 450 darbuotojų.