UAB "MAXIMA LT"
Daugiau apie įmonę »

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) (ieškome užsakymų komplektuotojų, priėmimo rampos darbuotojų)

Vilnius - UAB "MAXIMA LT"

Darbo pobūdis

  • prekių surinkimas bei paruošimas pakrovimui/išvežimui į įmonės padalinius;
  • tvarkos palaikymas pakrovimo vietose.

Reikalavimai

  • organizuotumas, atsakingas požiūris į darbą;
  • galimybė dirbti pamaininiu grafiku.

Mes jums siūlome

  • MOKYMUS, neturintiems patirties;
  • stabilią darbo vietą;
  • nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • nemokamą maitinimą;
  • privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse;
  • karjeros galimybes.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 659 68959.

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (27) »