Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Araneta“

Sandėlio darbuotojas (-a) KAUNE

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Araneta“

Darbo pobūdis

Prekių priėmimas-išdavimas;
Prekių rūšiavimas-komplektavimas;
Tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Gebėjimas iškrauti, rūšiuoti ir išduoti prekes;
Greita orientacija, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
Gera sveikata bei fizinė forma.

Įmonė siūlo

Motyvuojantį priedą prie atlyginimo;
Laiku mokamą atlyginimą;
Atsakingą, įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

„Baldų turgus” parduotuvėse – nauji baldai žemomis kainomis!

Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui.

Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę!

Mūsų asortimentas yra nuolat atnaujinamas. Sekame naujausias baldų mados tendencijas bei skubame jas pasiūlyti savo klientams.

Vilniuje ekspozicijos plotas siekia 5000 m², o Kaune – 4000 m². Čia eksponuojama plati modelių ir spalvų įvairovė. Turite galimybę gyvai apžiūrėti ir įvertinti Jus dominančius baldus bei sulaukti profesionalios konsultacijos. Maloniai nustebins žemos baldų kainos!

Didžioji dalis baldų yra sandėliuojami Vilniaus ir Kauno sandėliuose, todėl pirkinį galite atsiimti tą pačią darbo dieną arba pasirinkti greitą kurjerių paslaugą. Kam laukti ilgai, jei galite savo pirkiniu namuose džiaugtis jau šiandien?!

Pirkti „Baldų turguje” – greita, paprasta ir patogu!
informacija apie UAB „Araneta“
2595 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
65
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2200 €
25% uždirba 2200-2623 €
25% uždirba 2623-2900 €
25% uždirba nuo 2900 €